Męskie kompleksy: długość penisa i czas stosunku

Powszechnie uważa się, że to kobiety są płcią, która boryka się z większą liczbą kompleksów. Czy aby na pewno? Czy mężczyźni faktycznie nie przykładają większej uwagi do tego jak wyglądają?

W pewnym sensie można się z tym zgodzić. Wszakże, Panowie nie spędzają godzin przed lustrem i nie wydają kroci na kosmetyki. Jest jednak jedna kwestia, która nie daje im spokoju i często wpędza w kompleksy. Mowa oczywiście o seksie, który dla wielu stanowi dumę i miarę męskości.

Kompleks nr 1: zbyt mały penis

Czy wiesz, że nawet 40% mężczyzn wykazuje niezadowolenie z rozmiaru swojego penisa? To problem, który nierzadko doprowadza do zaburzeń pewności siebie i ograniczenia ilości zbliżeń z partnerkami. Co więcej, powodować może także tzw. lęk przed szatnią.

Kompleks małego penisa to przypadłość charakterystyczna dla mężczyzn w wieku od 16 do 30 lat. To właśnie wtedy nabieramy doświadczenia seksualnego. Po tym czasie zdajemy sobie sprawę, że długość nie jest tak istotna jak mogłoby się wydawać.

Co o długości penisa sądzą kobiety?

Czy rozmiar ma znaczenie? – takie pytanie roi się w głowach mężczyzn zakompleksionych. Raz na zawsze tę kwestię postanowił rozwikłać doktor Francken – francuski uczony.

Frankcen zdecydował się zapytać 375 kobiet o to czy długość penisa jest istotna z punktu widzenia seksualności. Na pytanie zdecydowało się odpowiedzieć zaledwie 45% Pań, co sprawia, że wyciąganie daleko idących wniosków jest raczej niemożliwe.

Nie mniej jednak, 170 głosów pozwala stwierdzić, ze penis i jego długość nie jest tak istotna jak nam się wydaje. Wszak, tylko 21% kobiet uznało tę kwestię za istotną. Niemal 55% Pań stwierdziło, że długość penisa nie jest ważna. Z kolei 23% uznało, że długość członka to rzecz absolutnie nieistotna.

Jak widać – raczej nie ma się czym przejmować. Wszak, tylko co piąta kobieta uznaje długość penisa za istotną. Nie mniej, jeśli problemy są poważne, leczenie kompleksów może być mało-inwazyjne. W chwili obecnej dostępne są dziesiątki różnych preparatów na powiększenie członka. Jednym z nich jest Member XXL – lider rankingów, o którym więcej można przeczytać na MemberXXL.pl.

Kompleks numer 2: krótki stosunek płciowy

Wiele Pań narzeka na długość stosunków płciowych ze swoimi partnerami. Dochodzi do tego, że wręcz określają swoich mężczyzn „krótkodystansowcami”. Wszak, problem przedwczesnej ejakulacji w połączeniu z męskim egoizmem nie wróży nic dobrego.

Długość stosunku płciowego – czego oczekują kobiety?

Mało która kobieta preferuje tzw. „szybkie numerki”. Ta forma seksu nie przynosi dostatecznej satysfakcji seksualnej. Wszak, Panie potrzebują znacznie więcej czasu na osiągnięcie rozkoszy płynącej ze zbliżenia.

Kobiety oczekują dłuższego, minimum kilkunasto-minutowego, intensywnego seksu, by móc cieszyć się pełną satysfakcją seksualną. Oczywiście, czas ten może zawierać także grę wstępną, która dla wielu kobiet jest elementem absolutnie koniecznym do osiągniecia pełnej rozkoszy.

Dłuższy stosunek płciowy – co zrobić, aby kochać się dłużej?

Wielu mężczyzn mylnie uważa, że szybka ejakulacja wynika z ograniczenia fizycznego. Nic bardziej mylnego. Seksuolodzy są w pełni przekonaniu, że podniecenie jest uwarunkowane głównie przez psychikę. Mało tego, w większości przypadków zdiagnozowanych przypadków przedwczesnej ejakulacji za główną przyczynę uważa się zaburzenia o charakterze psychicznym.

Dlatego też, świetną receptą na dłuższy stosunek płciowy jest po prostu relaks. Musisz pozwolić swojemu organizmowi odpocząć, uciec od kłopotliwych myśli oraz emocji. Realizacja tzw. fitnessu emocji i umysłu jest absolutnie kluczowa dla dłuższego stosunku płciowego.

Świetnym rozwiązaniem jest również suplementacja specjalnych suplementów diet. Zawarte w nich zioła i związki chemiczne sprawiają, że seks nie traci na intensywności, a może być znacznie dłuższy.

Skończ z egoizmem

Egoistyczne podejście w sypialni to najgorsze co może spotkać parę kochanków. Wszak, myślenie w tych intymnych chwilach tylko o sobie skutkuje bardzo często problemami w związku. Wówczas, zamiast „cementować” – rozbija relację. Dlatego też, bardzo ważne jest to, aby nawet kosztem własnej satysfakcji dbać o drugą osobę.

Leave us a Message